Audinių
baldams ir namų tekstilei
gamyba nuo 1946 m.

Daugiau kaip 3500
skirtingų audinių
Kokybė, dizainas, aplinkosauga
ir socialinė atsakomybė –
mūsų ilgalaikiai tikslai

Paskutinės naujienos

Kvietimas į unikalią paskaitą

UAB AUDĖJAS kviečia jus dalyvauti unikalioje paskaitoje "Gyvenimo stiliaus, viešojo sektoriaus ir interjero tendencijos". Pranešėja Victoria Dias.
Daugiau

AUDĖJAS gavo Oeko-Tex sertifikatą savo audiniams

AUDĖJAS, UAB gavo Oeko-Tex sertikatą savo audiniams. Šis standartas standartas yra nuo 1992 metų pagrindinis ekologinis standartas audiniams.
Daugiau

Naujausia Kolekcija

Audėjas su džiaugsmu praneša, kad mūsų naujausių audinių kolekciją.

Kviečiame susipažinti su dalimi mūsų populiariausių audinių iš šiuo metu Audėjo asortimente gaminamų 3500 skirtingų audinių. Čia rasite audinių techninius duomenis, priežiūros instrukcijas ir gražias audinių nuotraukas.

latest.jpg

Apie kompaniją

Audėjas - kompanija lyderė Baltijos šalyse, gaminanti audinius baldams ir namų tekstilei.

1946 m. pradėjusi veiklą, nuolatos atnaujindama ir modernizuodama gamybinę bazę, šiandien kompanija gali pateikti savo klientams iš 35 pasaulio šalių daugiau kaip 3 mln. metrų per metus aukščiausios kokybės, griežčiausius pirkėjų reikalavimus atitinkančių gaminių.

Gamybos procesas prasideda nuo siūlų dažymo, audinių kūrimo skyriuje didelis dėmesys skiriamas kiekvieno audinio struktūrai, dizainui ir spalvoms, nuolatinė žaliavų ir audinių bei technologinių procesų kokybės kontrolė atitinka ISO 9001 ir 14001 reikalavimus.

Didžiuojamės galėdami savo verslo partneriams pasiūlyti tai, ką geriausio sukaupėme per beveik 70 kompanijos gyvavimo metų: žinias, patirtį, siekį nuolat tobulėti ir puikiais produktais užtikrinti savo partnerių verslo sėkmę.