Audinių
baldams ir namų tekstilei
gamyba nuo 1946 m.

Daugiau kaip 3500
skirtingų audinių
Kokybė, dizainas, aplinkosauga
ir socialinė atsakomybė –
mūsų ilgalaikiai tikslai

Paskutinės naujienos

AUDĖJAS atnaujino Oeko-Tex sertifikatą savo audiniams

AUDĖJAS, UAB atnaujino Oeko-Tex sertikatus savo audiniams. Šis standartas standartas yra nuo 1992 metų pagrindinis ekologinis standartas audiniams.
Daugiau

Projekto „UAB „Audėjas“ investicijos į kovai su COVID-19 reikalingų produktų gamybą“ įgyvendinimas

UAB "Audėjas" numato įsigyti technologinę įrangą bei pradėti gaminti produktus - audinius, kurie pasižymėtų būtinomis antivirusinėmis savybėmis, reikalingomis tolimesnių produktų (pvz., medicininių chalatų, patalynės ligoninėms, pižamų ligoniams) gamybai.

Daugiau

Naujausia Kolekcija

Kviečiame susipažinti su dalimi mūsų populiariausių audinių iš šiuo metu Audėjo asortimente gaminamų 3500 skirtingų audinių. Čia rasite audinių techninius duomenis, priežiūros instrukcijas ir gražias audinių nuotraukas.

Tarptautinio pripažinimo sulaukę audiniai jūsų baldams, interjero dekoravimui, meninei saviraiškai.

latest.jpg

Apie kompaniją

Audėjas - kompanija lyderė Baltijos šalyse, gaminanti audinius baldams ir namų tekstilei.

1946 m. pradėjusi veiklą, nuolatos atnaujindama ir modernizuodama gamybinę bazę, šiandien kompanija gali pateikti savo klientams iš 35 pasaulio šalių daugiau kaip 3 mln. metrų per metus aukščiausios kokybės, griežčiausius pirkėjų reikalavimus atitinkančių gaminių.

Gamybos procesas prasideda nuo siūlų dažymo, audinių kūrimo skyriuje didelis dėmesys skiriamas kiekvieno audinio struktūrai, dizainui ir spalvoms, nuolatinė žaliavų ir audinių bei technologinių procesų kokybės kontrolė atitinka ISO 9001 ir 14001 reikalavimus.

Didžiuojamės galėdami savo verslo partneriams pasiūlyti tai, ką geriausio sukaupėme per beveik 70 kompanijos gyvavimo metų: žinias, patirtį, siekį nuolat tobulėti ir puikiais produktais užtikrinti savo partnerių verslo sėkmę.