Audinių
baldams ir namų tekstilei
gamyba nuo 1946 m.

Daugiau kaip 3500
skirtingų audinių
Kokybė, dizainas, aplinkosauga
ir socialinė atsakomybė –
mūsų ilgalaikiai tikslai

Paskutinės naujienos

Alternatyvūs energijos šaltiniai UAB „Audėjas“ gamyboje

2017 m. rugsėjo mėn. bendrovė pradėjo įgyvendinti projektą „AEI diegimas UAB „Audėjas“ gamyboje“.  Projekto tikslas – sumažinti elektros energijos, gaunamos iš centralizuotų miesto tinklų, vartojimo intensyvumą įmonės veikloje.
Daugiau

Apie mus rašo

Nacionalinis dienraštis "Lietuvos rytas" paskelbė straiosnį apie UAB "Audėjas" sėkmę parodoje MoOD'2017. Nuoroda
Daugiau

Naujausia Kolekcija

Audėjas su džiaugsmu praneša, kad mūsų naujausių audinių kolekciją.

Kviečiame susipažinti su dalimi mūsų populiariausių audinių iš šiuo metu Audėjo asortimente gaminamų 3500 skirtingų audinių. Čia rasite audinių techninius duomenis, priežiūros instrukcijas ir gražias audinių nuotraukas.

latest.jpg

Apie kompaniją

Audėjas - kompanija lyderė Baltijos šalyse, gaminanti audinius baldams ir namų tekstilei.

1946 m. pradėjusi veiklą, nuolatos atnaujindama ir modernizuodama gamybinę bazę, šiandien kompanija gali pateikti savo klientams iš 35 pasaulio šalių daugiau kaip 3 mln. metrų per metus aukščiausios kokybės, griežčiausius pirkėjų reikalavimus atitinkančių gaminių.

Gamybos procesas prasideda nuo siūlų dažymo, audinių kūrimo skyriuje didelis dėmesys skiriamas kiekvieno audinio struktūrai, dizainui ir spalvoms, nuolatinė žaliavų ir audinių bei technologinių procesų kokybės kontrolė atitinka ISO 9001 ir 14001 reikalavimus.

Didžiuojamės galėdami savo verslo partneriams pasiūlyti tai, ką geriausio sukaupėme per beveik 70 kompanijos gyvavimo metų: žinias, patirtį, siekį nuolat tobulėti ir puikiais produktais užtikrinti savo partnerių verslo sėkmę.