Dizainas

UAB „Audėjas“ kūrybinė grupė – tai savo srities specialistai profesionalai, turintys ilgametę patirtį ir puikiai išmanantys naujausias madų kryptis ir tendencijas, ką patvirtina kasmet tarptautinėse parodose „Mood“, „Heimtextil“ gaunami aukšti įvertinimai. Mes nuolatos įsiklausome į klientų nuomones, jų poreikius, ko pasekoje sukuriame ne tik madingus, bet ir visapusiškai pirkėjų reikalavimus atitinkančius audinius.

Įmonėje dirba tekstilės inžinierė-technologė ir trys dailininkės. Naujausios dizainų projektavimo programos EAT pagalba idėjos greitai ir kvalifikuotai realizuojamos audiniuose.

Naujų idėjų semiamės iš aukštosios rūbų mados, baldų, interjero ir technologijų ateities tendencijų, lankydamiesi tarptautinėse parodose, analizuojame ir susisteminame informaciją spaudoje, internete.

Kiekvienais metais paruošiamos 2-3 naujos audinių kolekcijos, atitinkančios aukščiausius reikalavimus tiek dizaino, tiek technologijų ir kokybės atžvilgiu.

UAB „Audėjas“ suprojektuotas ir išaustas gobeleninis palubės fryzas (dailininko A. Každailio projektas) puošia Lietuvos Valdovų Rūmų Reprezentacinę salę.

Nuolatinio bendradarbiavimo su Vilniaus dailės akademijos dėstytojais ir studentais pasekoje įmonėje suprojektuoti ir išausti darbai kasmet eksponuojami Kauno tekstilės bienalėse, o vėliau keliauja po įvairias tekstilės parodas, organizuojamas visame pasaulyje.